Profil Działalności


1. Szkolenie kierowców

szkolenia kierowców kraśnik

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców. Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy. Posiadamy własną salę wykładową, wyposażoną w stanowisko komputerowe oraz pomoce dydaktyczne. O jakości naszych usług w tym zakresie świadczy wysoki odsetek zdających egzamin na prawo jazdy. Zajęcia praktyczne odbywają się na własnym placu manewrowym, dysponujemy dwoma nowymi samochodami SKODA FABIA oraz PEGUOT 207. Takie modele samochodów wykorzystywane są podczas egzaminów państwowych w Lublinie i Tarnobrzegu!!! Oferujemy praktyczną naukę jazdy na placu WORD w Tarnobrzegu. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem. Posiadamy uprawnienia do szkolenia instruktorów nauki jazdy.

2. Stacja obsługi samochodów

Oferujemy usługi w zakresie przeglądów rejestracyjnych wszystkich marek, do 3,5 tony. Usługi w tym zakresie wykonują doświadczeni inżynierowie diagności-mechanicy z wieloletnim stażem pracy. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne.

 • Oferujemy przeglądy, napełnianie, odgrzybianie oraz naprawę urządzeń klimatyzacyjnych w samochodach wszystkich marek.
 • Wykonujemy montaż instalacji gazowych. Marka instalacji według życzenia klienta.
 • Oferujemy także pozostałe naprawy mechaniczne, także w samochodach zachodnich.
 • stacja kontroli pojazdów
 • Legalizacja zbiorników samochodowych LPG
  - okresowe
  - doraźne
 • Części zamienne

  W naszej firmie mamy także sklep z częściami samochodowymi  o dużym asortymencie. Posiadamy także w sprzedaży oleje samochodowe. WYMIANA GRATIS!!!.